Урок 9-10
Проєкт
«Фоторамка»
Декорування виробу та завершення виготовлення виробу
Чудовою можливістю змінити зовнішній вигляд виробу інтер’єрного призначення є його декорування та оздоблення. Саме ці прийоми надають виробу ексклюзивності, довершеності та витонченості.
Зовсім необов’язково, щоб предмети інтер’єру були дорогими й новими. Завершити їх оформлення може допомогти декоратор - фахівець, який спеціалізується на декоруванні різних поверхонь та предметів. Кожен декоратор може будь-яку, на перший погляд, непривабливу річ перетворити на неповторну деталь інтер’єру.
Декорування - це набір технік, художніх прийомів, за допомогою яких можна підсилити виразні властивості виробу, тобто прикрашання виробу з використанням образотворчих засобів.
Можна декорувати вироби з деревини, металу, скла, пластику, кераміки та інших конструкційних матеріалів.
Декорування виробів умовно можна розділити на два види - за матеріалом виготовлення декоративного елементу (дерев’яний декор, текстильний декор тощо) та за технікою виконання оздоблення (різьблення, випалювання, карбування, інкрустація, декупаж, батик, печворк тощо).
За способом послідовності виконання роботи декорування можна виконувати двома способами: наносити декор безпосередньо на конструктивні елементи виробу та окремо, виготовляючи декоративні елементи, які потім кріпити до виробу (накладний декор).
Сьогодні для дизайну предметів інтер’єру сучасна промисловість випускає величезну кількість різних матеріалів та елементів декору, але ми їх можемо виготовити і власноруч з доспупних нам матеріалів.
Практична робота
Декорування фоторамки паперовими фрагментами.
Завершення виготовлення виробу
Увага! Працюємо з дотриманням правил техніки безпеки!
Матеріали та інструменти: цупкий картон, кольоровий картон, ножиці, лінійка, олівець, гумка, клей ПВА, чорний фломастер.
Послідовність роботи
Декорування фоторамки у вигляді зайчика
1. На кольоровому папері намалюйте злегка олівцем бажані фрагменти оздоблення.
Немає коментарів:
Дописати коментар