субота, 23 вересня 2023 р.

11 клас 26.09.2023

 Урок 7-8

Проєкт «Стрінг-арт»

Виготовлення основи виробу


Мотивація навчальної діяльності

Стринг-арт – незамінні вправи для моторики рук. Про те, яке значення розвиток дрібної моторики (рухливості і вправності пальчиків) має для роботи мозку написані тисячі наукових робіт. Але факт лишається фактом: більшість із нас на сьогодні не має потреби навіть писати звичайною ручкою, а вся активність пальців зводиться до натискання клавіш або іконок на екрані смартфона. Це актуально не лише для дітей, але й для дорослих. Тому якщо ваші пальчики не слухаються, німіють, терпнуть, стринг-арт вам у поміч.

Стринг-арт – це арт-терапія. Картини в стилі стринг-арт здаються складними для виготовлення лише на перший погляд. Насправді, усе дуже просто й зрозуміло. Під час плетіння разом із нитками із клубка розкручуються і складні, зав'пов'язані у вузлики, думки у вашій голові. Ви навіть можете уявити собі, що нитка – це хаотичний плин думок у вашій голові, які ві поступово розплутуєте й перетворюєте на гармонійний візерунок. Стринг-арт перетворює хаос на красу.


 Стринг-арт – це справді модно. Мода на виготовлений власноруч декор впевнено крокує світом. І питання навіть не в тому, що зроблені власноруч речі несуть у собі неповторну енергетику майстра, але в тому, що часи ширвжитку – давно минули. А виготовити щось оригінальне, неповторне, самобутнє можна лише власноруч. До речі, коштують такі роботи недешево. А виглядають – стильно.

У стринг-арті найголовніше – спробувати вперше. Вам точно сподобається, і з часом ви зможете плести картину будь-якого розміру і будь-якої складності.

Отже, ми продовжуємо роботу над нашим проєктом.

Практична робота  

Виготовлення основи виробу.

Забивання цвяхів по контуру малюнка

Увага! Працюємо з дотриманням правил техніки безпеки!

Матеріали та інструменти: основа-дощечка з закріпленим малюнком, цвяхи вистою 2 см з капелюшком, молоток, пом"якшувач під роботу.

Завдання: завершити забивання цвяхів по контуру малюнка.

1. Беремо вже розпочату роботу.

2. Розмістіть заготовку-основу на будь-який пом"якшувач (паралон, старий рушник, килимок і т.д), щоб приглушити звук і вберегти робоче місце від пошкоджень.

3. Забити цвяхи, дотримуючись однакової відстані між ними (5-7 мм) на однакову глибину.

4. Заповнити контур малюнка цвяхами. 

5. Сфотографуйте роботу та надішліть вчителю.

6. Приберіть з основи малюнок і скотч. Почистіть роботу.

7. Приберіть робоче місце.

Домашнє завдання:

Завершити забивання цвяхів по контуру малюнка.

Результат роботи надіслати 
на ел.пошту vika6531@ukr.net

Немає коментарів:

Дописати коментар